AQQ darmowy komunikator

AQQ to nowa generacja polskiego multikomunikatora internetowego, kompleksowego o nowe funkcje i możliwości. Obecnie priorytetową siecią bywa Jabber/XMPP. Raport ten, za sprawą otwartości dodatkowo znaczącej liczbie rozbudowujących go procedur, tworzy nową jakość rozmów internetowych. Niewątpliwie nie zapomniano o obsłudze najpopularniejszych w Polsce sieci, takich jako Gadu-Gadu dodatkowo Tlen.

Wygląd komunikatora także został znacznie poprawiony. Dzięki kompozycjom wizualnym jest dozwolone praktycznie swobodnie zmieniać wygląd kodu. Zarówno kompozycje, jak również style obramowania okien, wspierają kanał alpha (transparencja) dodatkowo są oparte o szyfr w języku HTML/CSS, co pozwala na nader szerokie modyfikacje. Poza tym program pozwala wysyłanie darmowych wiedza Esemes za pośrednictwem bramek polskich operatorów, całkiem spośród okna AQQ 2.x. Do dyspozycji użytkowników są również czaty publiczne i rozmowy głosowe w ramach sieci Jabber/XMPP. Jako każdy z osobna program miał osobiste wady i zalety. Być może zaczne od chwili wad, otóż przez te 3 lata doszukałem się tylko jednej poważnej wady tego komunikatora, którą jest powolne uruchamianie. Resztki wad była znikoma dodatkowo w ogólności mi nie wadziła. Od czasu do czasu zdarzało się, że wysyłane pliki przez LAN w sieci domowej po prostu nie otwierały się, ale z jego w sam raz nieco kto korzysta. Wielkimi zaletami tego komunikatora bywa równowaga pracy dodatkowo kiedy już się uruchomi to pracuje jako powinno się. Kolejną pozytywną włąściwością jest niedostatek uciażliwych reklam we flashu, jakie spowalniają komputer i zjadają ogromne pokłady pamięci RAM jak to można bywa w razie GG. To był jak mówią potężny powod naszej migracji z gg na aqq. Komunikator bywa przede wszystkim gładki i rwący robi to w odniesieniu do niego należy. Pozycja szybkoscią i stabilnością aqq być może się pochwalić nowoczesną i miłą na rzecz oka oprawą oraz interfejsem.

Jeśli szukacie niezawodnego a przy tym ładnie wyglądającego programu do komunikowania się ze dobrymi przyjaciółmi to AQQ myślę, że zaspokoi wszelkie wasze potrzeby. Obowiązujące wersje – chociażby beta, są na tyle dopracowane i pozbawione błędów, że na chwilę obecną bywa to jedyny liczący się na rynku MULTI-komunikator. Osobiście fakt bezbłędnej obsługi większości protokołów – Jabber, Tlen, GTalk, NK, Facebook, GG czy nawet możliwość przeprowadzania video rozmów z użytkownikami Skype, stawia go na samym czele. Menu programy jest przejrzyście uporządkowane dodatkowo nie sprawia dylematu przy poruszaniu się w ustawieniach. Same ustawienia pozwalają dostosować program do spersonalizowanych upodobań i ogromna ilość wtyczek powoduje, że możliwości AQQ są ograniczone jeno na wskroś wyobraźnię. Warto również wspomnieć o stronie wizualnej, która w razie AQQ opiera się na kompozycjach pozostawiających w tyle wszelkie inne znane komunikatory. Reklam nieomalże się nie zauważa – mikry pasek w oknie rozmowy jest faktycznie niczym w odniesieniu do nachalnych okien wyskakujących podczas uruchamiania GG. Nie miałam przenigdy większych trudności spośród używaniem tego komunikatora, i jeżeli nawet na jakieś bym się natknęła, to wiem, że mogę opierać się sukurs na forum.
Pobierz